Xiaomi Mi Box S 4K Ultra HD Android TV

 2.529,00

Xiaomi Mi Box S 4K Ultra HD Android TV Box

Farklı Uygulamalar ile Daha Fazla Eğlence

Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player; filmleriniz, dizileriniz ya da oyunlarınız için daha büyük ve daha iyi bir görüntüleme deneyimi sunuyor.
Kumanda üzerindeki mikrofon tuşu ile erişilebilen sesli asistan, kullanıcının istediği içeriği kolaylıkla buluyor.
Google Cast desteğiyle beraber gelen cihaz; Netflix, YouTube, Spotify, Kodi, Blu TV, Puhu TV, TED, Dailymotion gibi birçok popüler uygulamayı destekliyor ve sorunsuz kullanım imkanı sağlıyor.
Google Cast desteğiaynı zamanda telefon, tablet ya da bilgisayarınızdaki içerikleri kolayca kablosuz olarak televizyonunuza aktarmanıza da imkan tanıyor.
Ayrıca telefonunuzdan herhangi bir içerik izlerken bir arama geldiğinde, içeriğiniz kesintiye uğramadan aramanızı cevaplayabilme olanağına sahip oluyorsunuz.
Binlerce uygulama ile uyumlu olan Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player, sevdikleri ile beraber eğlenceli vakitler geçirmek isteyen tüketicilerin ilk tercihlerinden biri oluyor.
Yeni Nesil Marka: Xiaomi
2010 yılında Pekin’de kurulan Xiaomi markası; akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve akıllı ev sistemleri gibi cihazlarıyla tüketici elektroniği alanında kısa sürede büyüyen markalar arasında yerini aldı.
Dünyanın en büyük ilk 5 akıllı telefon üreticisinden biri olan Xioami, kaliteli ve fonksiyonel ürünlerini en son teknoloji ile birleştiriyo

Teknik Özellikleri

Güç tüketimi: 2W
İşlemci: Cortex A53
RAM Yuvası Miktarı: 2GB DDR3
Dil: Çoklu dil
Bağlantı Noktaları: USB – HDMI – Bluetooth – Wi-Fi

Ürün Havalesi Yapıldığında Aynı ğün saat 18:00 kadar korunaklı paket yapılarak gönderilmektedir.
24 Ay Ürün Garantisi Hd kutu Güvencesi ile Bu Üründe !

Stokta kalmasa da sipariş verilebilir